Dluhové poradenství - podpoříme Vás při řešení Vaší zdánlivě bezvýchodné finanční situace, navrhneme odpovídající strategii a pomůžeme Vám při jednání s Vašimi věřiteli, vymáhacími agenturami, či případně exekutory.

Více informací

Podrobnosti služby

Naše společnost CSSO nabízí asistenci ke zvládnutí předlužení: poradíme Vám s tvorbou Vašeho osobního rozpočtu,  provedeme mediaci  při řešení  Vašich finančních  závazků s Vašimi věřiteli, jako držitel akreditace pro poskytování služeb v oblasti oddlužení poskytnuté Ministerstvem spravedlnosti ČR zpracujeme pro Vás Návrh na oddlužení ( jedna z možných forem řešení úpadku nebo hrozícího úpadku)

Naši zaměstnanci jsou Vám k dispozici v ostravské  kanceláři na ulici Bohumínská 50, která je otevřena od pondělí do pátku od 8,00 hod do 16,30 hod.

Služby poskytujeme zcela bezplatně.

Pokud chcete u nás vyřešit své problémy, domluvte si termín schůzky.

Zajímá Vás více?

Máte problémy se splácením půjček?

Volají Vám opakovaně vymahači dluhů?

Posílají Vám banky nebo nebankovní firmy upomínky na zaplacení dlužných částek?

Obdrželi jste elektronický platební příkaz nebo rozsudek ze soudu?

Hrozí Vám exekuce?

Bojíte se, že Vám exekutor odveze zařízení bytu?

Jste OSVČ a máte dluhy?

Chcete se na cokoliv zeptat?

icon-phone 608 814 632 Volejte prosím v konzultačních hodinách.

Pracoviště dluhového poradenství

Konzultační hodiny: Po – Pá: 08:00 – 16:30
  • Bohumínská 452/50
Ostrava – Slezská Ostrava, 710 00 Dům, ve kterém je Dluhové poradenstvíposkytovány je ve Slezské Ostravě, nejlépe se k nám dostanete trolejbusem 105, zastávka „Kamenec“ nebo od zastávky “Nová radnice” pěšky přes lávku nad řekou Ostravicí přijdete k přechodu pro chodce přes ulici Bohumínská a zde již uvidíte vchod do sídla námi poskytované služby. Vchod je označen logem organizace.

Pracovníci střediska

Děkujeme našim partnerům za podporu.